Psie Podchody Szeptuna

Psie Podchody Szeptuna
Szukasz sposobu na ciekawe i zdrowotne spędzenie czasu z bliskim i z psem? Lubisz dobrą zabawę i wyzwania?:) Pamiętacie stare dobre podchody? Zabawę pomiędzy blokami, gdzie jedna grupa uciekała zostawiając mylne często znaki, a druga próbowała ją wytropić? Po dobrych kilku już edycjach naszych Rajdów przyszedł czas na innowację:)

SZEPTUN zaprasza na Pierwsze Psie Podchody! To połączenie naszych dotychczasowych Rajdów tym razem z elementami zabawy i przygody. No i oczywiście z psami. No i jak najbardziej w terenie. Ta nowa forma psich imprez łączy w sobie:

  • rajd
  • zabawę z dużą dawką śmiechu:)
  • elementy dogtrekkingu
  • elementy tropienia
  • elementy szkoły przetrwania w lesie
  • wypoczynek i rekreację na świeżym powietrzu
  • psio-ludzką integrację
  • pracę w zespole

14 października w sobotę o godz.10:00 i 11:00 spotykamy się w niedalekich okolicach Goszyc (miejsce zostanie podane uczestnikom przed imprezą), na jednym z leśnych parkingów. Oczywiście w pełnym rynsztunku, który będzie wypadkową pogody i trasy, jaką mamy przejść do 12km. W formularzu zgłoszeniowym na stronie www.psiszeptun.pl wybieracie grupę. Ci, którzy lubią torować drogę i niekoniecznie robić dziwne rzeczy w lesie;) a chętnie pokonają trasę we względnym spokoju:) wybierają ‘grupę uciekającą’. Natomiast Ci, którzy lubią wyzwania:), śmiech:) oraz cenią integrację w grupie wybierają ‘grupę szukającą’, ponieważ znalezienie każdej wskazówki skutkuje wykonaniem jakiegoś psio-ludzkiego zadania:)))
UWAGA 1!!! Nie będzie znaków mylących.
UWAGA 2!!! Na tej imprezie nie biegniemy! Impreza jest zabawą dla wszystkich zdolnych pokonać odcinek ok 12km. Wydarzenie polega na pokonywaniu całej trasy marszem. Grupy wyruszają w czasowych odstępach. Prosimy zatem o oszacowanie swoich kondycyjnych możliwości oraz możliwości Waszych psów na trasie do 12km.
UWAGA 3!!! Nasza zabawa odbywa się z bezwzględnym uszanowaniem przyrody.

Zakończenie zabawy przewidujemy na godzinę 14:00/15:00. Po Podchodach chętni mogą udać się z nami do pobliskiej restauracji “Złoty Bażant” na ciepły smaczny posiłek i gorącą herbatę (koszt we własnym zakresie). Należy wziąć pod uwagę pobyt psów w samochodach w tym czasie, ponieważ nie będą mogły wejść do lokalu. Ale na pewno będą w tym czasie chciały odpocząć:)
Część dochodu zostanie przekazana na pomoc psom objętym wydarzeniem dostępnym na FB pod nazwą “Strach który zabija” https://www.facebook.com/events/711145569043803/

W razie kiepskich warunków pogodowych impreza zostanie przełożona na inny termin.
Pomysłodawcą i organizatorem pierwszego tego typu wydarzenia jest SZEPTUN Uczymy Rozumieć Psy. To co? Gotowi?:)))

Koszt zabawy:
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Cena za udział to 10zł za psa oraz 20zl za osobę.

Zapisz się na Wiosenny MAXI-RAJD Szeptuna z psami.
Wypełnij zgłoszenieUdział dla osób powyżej 16go roku życia

Informacje o zgłaszającym

Dodatkowe osoby

Informacje o psiaku/psiakachInformacje dodatkowe

Czy Twój pies/Twoje psy mogą być nieprzyjazne w stosunku do innych i wymagają kagańca oraz Twojej szczególnej uwagi i ostrożności w kontaktach z innymi?
NieTak

Zgadzam się na warunki uczestnictwa w Rajdzie zawarte w Regulaminie Rajdów Zobacz regulamin