Wakacyjny Nosework

Wakacyjny Nosework

Szukasz ciekawej formy aktywności dla siebie i swojego psa na wakacje?😎☀️

Mamy coś dla Was!💛

⚠️Nosework to nowa dyscyplina, która podbiła serca właścicieli psów, a psom dała możliwość uprawiania ulubionej przez nich pracy nosem. Nosework to aktywność dla każdego psa, bez względu na rasę, wiek i sprawność fizyczną. Stymuluje umysł, udoskonala węch, pozytywnie wpływa na charakter zwierzęcia i zapewnia godziny świetnej zabawy. Dodatkowo buduje samodzielność psa oraz pewność siebie, która ułatwia codzienne funkcjonowanie psa w ludzkiej społeczności. Psi nos daje niezliczone możliwości! Praca nosem dla psa jest naturalna, niezależnie od wieku i sprawności psa. Ty możesz się przy tym wiele nauczyć! A Wy razem świetnie bawić!

Chcemy zaprosić na cykl 3 spotkań
/cykle do wyboru/:

-01.06, 08.06, 15.06
-13.07, 20,07, 27.07
-03.08, 10.08, 17.08

…z wprowadzenia do nosework👍👍👍

Będziemy pracować tylko z 4 psami w grupie. Chcemy, aby zajęcia były jak najbardziej indywidualne, chcemy poświęcić każdemu duetowi maksymalną ilość czasu i uwagi, chcemy zapewnić psom maksimum spokoju i minimum emocji. Pierwsze spotkanie z uwagi na konieczność wprowadzenia w temat nosework będzie odrobinę dłuższe, jednak nie będzie trwało dłużej niż 2 godziny. Pozostałe od 1 do 1,5 godziny.

Psy biorące udział w naszej zabawie nosework muszą spełniać kilka wymogów👇👇👇
– nie mogą to być psy agresywne w stosunku do ludzi i innych psów
– spotkanie nie służy rozwiązywaniu problemów behawioralnych, jest to
spotkanie edukacyjne i służące dalszemu rozwojowi naszych psów
– pies musi być nauczony czekania na swoją kolej, nie ma znaczenia czy będzie to czekanie w samochodzie (o ile temperatury na to pozwolą), w klatce/transporterze, przywiązanie na smyczy czy trzymanie na smyczy czy też ktoś przyprowadzi go na samo wejście
– ważne jest, by pies nie przeszkadzał pozostałym uczestnikom w zajęciach (przeszkadzaniem jest również nieustanne szczekanie, które może rozpraszać pozostałe psy w pracy).

Jak przygotować psa do zajęć👇👇👇
– prosimy o wyprowadzenie psa na spacer przed przyjazdem do ośrodka Szeptun, tak aby pies nie musiał załatwiać się w ośrodku podczas zajęć
– prosimy o nie karmienie psów rano i wzięcie porannej porcji karmy na trening
– jeżeli pies pracuje nie tylko na smakołyki tylko np. na zabawkę to również prosimy ją zabrać
– zabrać dłuższą wygodną smycz, wodę dla psa, woreczki na nieczystości

Każdy właściciel/przewodnik psa odpowiada za szkody wyrządzone przez swojego psa. Prosimy o zachowanie czystości. Prosimy o nie spuszczanie psów ze smyczy.
Podczas zajęć będą wykonywane zdjęcia. Zgłaszając się na zajęcia wyrażają Państwo zgodę na użycie ich w celach marketingowych marki Szeptun.

Cena za cykl spotkań wynosi 150zł.

Cena dotyczy jednego psa. W przypadku dwóch psów tego samego właściciela obowiązuje cena x 2. Płatność następuje przelewem do 3 dni od wysłania zgłoszenia. Po tym czasie zgłoszenie zostaje anulowane.

Nr konta: 06 1140 2004 0000 3502 7514 7494.

W tytule prosimy podać imię i nazwisko uczestnika. Każda wpłata skutkuje wystawieniem paragonu. Jeśli będzie wymagana faktura prosimy o taką informację przed wpłatą na:

ala@psiszeptun.pl

Formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/GRaSSMr9UjRHFiXt6

Zajęcia rozpoczynać się będą o godzinie 10:00 /w każdą sobotę danego cyklu/

Adres:
Ośrodek szkoleniowo – rekreacyjny „Szeptun”
ul. Wiejska 47,49
47-246 Goszyce
/parking zjazd bezpośredni z drogi wojewódzkiej 408/

Pytania: ala@psiszeptun.pl

Prowadzące:
Główny prowadzący: Alicja Ledwig „Szeptun” – behawiorysta, trener
Prowadzący pomocniczy: Aneta Myśliwiec „Szeptun” – behawiorysta, trener