Wiosenny MAXI-RAJD Szeptuna z psami

Wiosenny MAXI-RAJD Szeptuna z psami

Serdecznie zapraszamy Państwa na Wiosenny MAXI-RAJD Szeptuna z psami, który odbędzie się w sobotę 21 kwietnia. Tym razem czeka Nas nie lada wyzwanie, bo trasa liczy 20 km! Czas trwania rajdu czyli trasa w obie strony plus piknik ok. 6 godz.

Zbiórka o godzinie 9:00 w Goszycach w Ośrodku Rekreacyjno-Szkoleniowym SZEPTUN (przy drodze 408 Gliwice-Kędzierzyn Koźle). Wymarsz o godzinie 9:15.

W połowie trasy (po ok. 10 km) jest przewidziany piknik, który odbędzie się w Rudach na terenie Parku Pocysterskiego Zespołu Klasztorno – Pałacowego. Przerwa potrwa ok. 2 godz. W związku z tym prosimy o przygotowanie własnego prowiantu, który zostanie Państwu dostarczony na miejsce pikniku, żebyście nie musieli go ze sobą nosić. Na tym etapie można zakończyć rajd, jeśli uznacie Państwo, że Wy i Wasz pies nie macie możliwości pokonać trasy powrotnej kolejnych 10km. Transport po zakończeniu Rajdu w tym momencie należy zorganizować sobie we własnym zakresie.

Prosimy zaopatrzyć się w wygodny strój i obuwie, wodę dla Was i dla psów, woreczki na odchody, odpowiednie obroże/szelki i smycze, kagańce (jeśli jest taka potrzeba). Będziemy maszerować po lesie, ale również w terenie zabudowanym w Rudach i Goszycach. Psy będą szły na smyczach. A luzem tylko w przeznaczonych do tego miejscach.

Jak zawsze, mogą Państwo liczyć na spacer z elementami szkolenia psa, a wasz pupil pozna nowych przyjaciół, co pomoże w jego socjalizacji. Psiaki będą wniebowzięte! Tylko proszę pamiętać, że udział w Rajdzie musi być przemyślany, bo nie każdy człowiek i pies jest w stanie przejść taki dystans. Warto uwzględnić swoje możliwości i Waszych kochanych czworonogów.

Udział w MAXI–RAJDZIE bezpłatny!!!

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o rejestrację za pomocą poniższego formularza. Wysłany formularz jest gwarancją uczestnictwa w Wiosennym MAXI- RAJDZIE Szeptuna.