Dlaczego Szeptun?

Szkolimy psy z pełnym zangażowaniem

Oferujemy 12 godzin w cenie szkolenia – najwięcej w regionie!

Szkolenie psów to dla nas najważniejszy cel. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w odpowiednie podejście do każdego naszego podopiecznego. Wierzymy, że doświadczenie zdobyte podczas 12 godzinnego szkolenia pomoże opiekunom w zrozumieniu zachowania ich czworonogów i poprawi relację oraz bezpieczeństwo obojga psa i opiekuna. Więcej o kosztach szkolenia w cenniku
 

Ogrodzony i oświetlony ośrodek

położony w pięknym miejscu dostępny przez caly rok

Posiadamy własny, ogrodzony, bezpieczny ośrodek z wygodnym dojazdem. Teren ma powierzchnię prawie 1 hektara. Znajduje się w pięknej rekreacyjnej leśnej okolicy, a jednocześnie jest położony tuż przy drodze wojewódzkiej nr 408 Gliwice – Kędzierzyn-Koźle. Ze względu na usytuowanie naszej miejscowości w środku lasów spacery i praca z psem tutaj to czysta przywjmność o każdej porze roku. Co więcej ośrodek jest oświetlony więc praca w godzinach popoludniowych, gdy jest już ciemno w porze jesienno-zimowej, u nas odbywa się bez żadnych ograniczeń. Nie szkolimy w pomieszczeniach zamkniętych, parkach, stadninach, otwartej przestrzeni czy terenach pofabrycznych lub nieuzytkach itp. W ośrodku “Szeptun” masz gwarancję bezpieczeństwa Twojego psa. Możesz zapomnieć o smyczy. I w pełni cieszyć się swobodą Twojego psa i własnym spokojem, który sprzyja nauce i osiąganiu lepszych efektów.

Nasz ośrodek to także miejsce rekreacji i odpoczynku dla Twoje Rodziny. Panuje w nim rodzinna atmosfera. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Weekednowe Rajdy i “Bieganie Po Polanie”

pokazy czyli rekreacyjne spotkania miłośników psów

Wszyscy nasi klienci jak również wszystkie inne chętne osoby mogą brać udzial w weekendowych atrakcjach. W ramach Weekendowych Rajdów proponujemy dluższe spacery po lesie w grupie innych właścieli i ich psów pod okiem i opieką trenera. Nasza miescowość Goszyce jest otoczona lasami stąd możliwości spacerowe mamy tutaj nieograniczone. Znajdujemy sie w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego. Setki kilometrów tras spacerowych i rowerowych to niewątpliwy atut tej okolicy. Mogą z tego korzystać również Nasi Klienci z czego bardzo się cieszymy. Rajdy mogą być połączone ze zwiedzaniem najbliższej okolicy. A po ich zakończeniu można odpocząć i się posilić w naszej miejscowej restauracji.

“Bieganie Po Polanie” to opcja dostępna również zarówno dla Naszych Klientów jak i wszystkich innych chętnych. Pod tym hasłem kryje się możliwość przyjazdu i wybiegania swojego psa w dowolnej porze dnia, oprócz godzin, gdy odbywa się szkolenie. Ośrodek jest otwarty i dostępny przez wszystkie dni w roku i również wieczorami. “Bieganie Po Polanie” to również weekendowe spotkania tych właścicieli psów, ktorzy chcą zapewnić swoim pupilom towarzystwo i bieganie w grupie, a przy okazji sami pragną spotkać sie z innymi ludźmi i miło spędzić czas na przykład na wymianie doświadczeń. Godziny i terminy takich spotkań będą podawane ma stronie internetowej oraz w innych mediach społecznościowych. Informacje można również uzyskać drogą telefoniczną i mailową.

 

Profesjonalny TOR AGILITY

i inne sporty z psem

Wszstkich miłośników agility zapraszamy do naszego ośrodka “Szeptun”. Posiadamy profesjonalny, bezpieczny tor agility. Można skorzystać zarówno z nauki w tej dziedzinie, jak również przyjechać z psem i poćwiczyć bez konieczności obecności trenera, jeśli ktoś już uprawia tę dyscyplinę. Zapytania prosimy kierować drogą telefoniczną lub mailową. Jesteśmy też gotowi na organizację zawodów.
 

Szkolenie PSÓW OBRONNYCH

z licencjonowanym instruktorem

Organizujemy szkolenia psów obronnych z doświadczonym i licencjonowanym intruktorem. Wkrótce więcej szczegółów.
Jeśli masz pytanie, skontaktuj się z nami

 

Przyjmujemy, szkolimy i resocjalizujemy psy z powaznymi problemami, agresywne i skrajnie agresywne

Podejmujemy sie szkolenia psow ktorych szkolenia nie chca sie podejmowac inne szkoly ze wzgledu na stopien trudnosci w obcowaniu z takimi psami i ryzyko ataku. To rzeczywiscie duze wyzwanie proba przywrocenia psow problematycznych do w miare poprawnego funkcjonowania. Podejmujemy to wyzwanie. Wiecej na ten temat znajdziesz w “Psy trudne”.

 

Indywidualne szkolenia i konsultacje w domu klienta

Coraz czesciej zdarza sie ze wlasciele chca pracowac ze swoimi psami w swoich domach i w swojej okolicy. Wychodzac tej potrzebie naprzeciw Szeptun proponuje usluge indywidualna polegajaca na szkoleniu psa w domu w dogodnych dla wlasciciela terminach. Jednak warunkiem koniecznym takich szkolen jest tutaj aktywnosc i zaangazowanie wlaściciela/opiekuna psa. Chcemy aby Twoj pies pracowal z Toba tak jak z bedzie pracowal z Szeptunem.
 

Szkolimy psy juz od drugiego miesiąca życia

W Szeptunie szkolimy psy juz od drugiego miesiaca zycia czyli od pierwszych chwili gdy przybywaja one do naszych domow na reszte swojego zycia. I mowimy glosno o tym ze to najlepszy moment na rozpoczecie wychowania i szkolenia psa. Kazdy inny moment pozniej jest zawsze lepszy niz nie uczenie psa w ogole. Dlatego trafiaja do nas psy w roznym wieku. Ale z doswiadczenia wiemy ze wczesna nauka psa przynosi bardzo dobre i trwale rezultaty. Szczegolnie gdy przebiega ona w grupie doroslych psow. Tak pracujemy w Szeptunie. Więcej na ten temat znajdziesz w “Filozofia Szeptuna”.

 

Ponad 12 lata doświadczenia

Wyrozniamy sie na rynku szkolen dla psow wieloletnim doswiadczeniem. To sprawia ze nasza oferta moze byc tak szeroka. A jednoczesnie wyspecjalizowana. Lata pracy i setki wychowanych i wyszkolonych oraz uratowanych psow daja nam pewnosc ze jestesmy w stanie sprostac oczekiwaniom nawet najbardziej wymagajacych wlascicieli.